Music Challenge do třetice: známe všechny finalisty!

21. 03. 2012 1 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
V úterý 20. března 2012 se v UK Kruháč odehrálo poslední semifinálové kolo hudebně zemědělské soutěže iZUN Music Challenge. Z tohoto třetího kola vzešla poslední kapela, která se dostane do finále klání o účast na Miss Agro 2012. 

První návštěvníci zamířili na Kruháč již těsně po půl osmé, a tak to vypadalo, že účast bude vysoká. Bohužel, realita nebyla tak optimistická, avšak přesto byla atmosféra na Kruháči výborná. Jako první přišla na řadu kapela Interpret neznámý, která rozproudila zábavu v rytmu SKA.

Top komentář
26 března, 2012 - 22:43 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Yes, peckózní akce. Finále bude hodně dobrý. Byl sem na všech třech a všechny vítězný kapely byly super. Rozhodně nebudu chybět. Jen tak dál...

 

Ačkoliv byl strach z toho, zda se první kapela vejde na "Kruhové" pódium, tak nakonec, protože dorazila o jednoho člena chudší, nebyl větší problém. I tak si ale kytarista přesto ke konci vystoupení udělal drobnější procházku mezi zemědělce. Po zaznění prvních tónů této kapely se na pódiu vyskytlo několik pařbychtivých zemědělců, kteří si začali užívat zábavu tancem zvaným pogo, rozjela se i jedna "vrážečka".

Kapela Interpret neznámý

Po první kapele následovala tradiční první část soutěže o POHÁR EXAŘE ČZU. První část měla 2 kola, ve kterých se utkali vždy 4 borci.

4 borci z prvního semifinále

Ani včera nechyběl obhájce titulů z obou letošních Music challenge Vojtěch Kryzan. A i když favorit byl předem jasný, velkým překvapením pro všechny určitě byla jen těsná prohra Jana Neckáře, který doexoval v těsném závěsu za vítězem tohoto kola. Vojta v tomto kole vyhrál a probojoval se do finále s časem 4,3 vteřiny.

4 borci z druhého semifinále

Jako druhá vystoupila kapela The Contact se zpěvačkou Annou Ungrovou, kterou si možná pamatujete ze soutěže X Factor. Další postupně přicházející rozproudili například cover verzemi známých českých i světových hitů. Mimo jiné zazněla píseň Maska od Ewy Farné nebo I love rock 'n' roll od The Arrows.

Anna Ungrová z The Contact

Ke konci vystoupení The Contact už se vše pomalu připravovalo na velmi vděčnou disciplínu Body shot (nejkreativnější vysátí tequily z pupíku). Možná velký ostych nebo malá dávka exhibicionismu zapříčinila, že se do soutěže o karton Redbull shotů přihlásily pouze tři páry. Atraktivitě ale bylo učiněno zadost i tak, k vidění byly velmi zajímavé variace a diváci následně svými ovacemi vybrali vítěze.

Vítězové soutěže

Následující Půlnoční Marie nebyla sličná zemědělka vítající začátek nového dne striptýzem, ale poslední kapela včerejšího hudebního večera. V rytmu rock-punku nedala už celkem početnému obecenstvu před podiem ani na chvíli vydechnout a možná to rozhodlo o jejím celkovém vítězství a postupu do velkého finále.

Půlnoční Marie

Celý večer vyvrcholil finálem soutěže o POHÁR EXAŘE ČZU. Vojtěch Kryzan nenechal nic náhodě a došel si s přehledem pro "pivní hattrick", protože zvítězil ve všech třech kolech iZUN Music Challenge.

Šampion Exaře ČZU Vojtěch Kryzan

Tak tedy v době, kdy už zaplněný Kruháč opět začínal žít svým tradičním životem až do ranního kuropění, byl zkompletován finálový trojlístek kapel, které se utkají 17. dubna o to, kdo dostane jedinečnou možnost si zahrát na Miss Agro 2012. Jsou jimi Sedm zbytečných, Hashberry a Půlnoční Marie. Budeme se těšit a doufáme, že dorazíte v co největším počtu vybrat toho nejlepšího interpreta pro Miss Agro 2012!

Autoři: Dominik Žemlička Foto: Jan Rajtr
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více
14. 04. 2018 0

iZUN Music Challenge is on!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 26 března, 2012 - 22:43

Yes, peckózní akce. Finále bude hodně dobrý. Byl sem na všech třech a všechny vítězný kapely byly super. Rozhodně nebudu chybět. Jen tak dál...

| 19

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙