Na mušce redaktora: nová kantýna PEF

24. 10. 2016 2 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Někteří z nás, členů akademické obce ČZU, si už určitě všimli, že občerstvení na Provozně ekonomické fakultě prodělalo několik citelných změn a podle reakcí většiny tázaných studentů to byly změny k lepšímu. Co se změnilo a jaké novinky nyní můžete okusit?

V první řadě se obměnil personál v čele s novým provozním, jímž je Vladimír Matějka. Dle jeho slov se při výběru nových lidí snažili, aby nový personál byl co možná nejochotnější a nejpříjemnější. Za naší redakci můžeme potvrdit, že tomu tak skutečně je.

Bufet PEF

Další důležitou změnou je vylepšení samotného vybavení a zázemí občerstvení, byl obměněn jak nábytek, tak i technické přístroje, jako jsou kávovary a grily. Opět, dle slov pana Matějky, bylo dřívější vybavení nedostačující a na dolní hranici hygienických norem. Nyní budou Vaše potraviny připravovány na kvalitních spotřebičích a přístrojích. Obměna nábytku zase zlepší celkový vjem a přitáhne potenciální zákazníky. Příjemné a hezké prostředí je další pozitivní změnou, kterou uváděli naši respondenti, že se jim líbí. 

Bufet PEF       

Top komentář
25 října, 2016 - 11:53 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Skvělý článek!

 

Asi nejvíce chválenou novinkou zůstává však rozšíření a vylepšení nabízeného sortimentu. Tázaní studenti velice chválili vylepšení kvality potravin, zejména baget. Bagety se vyrábí skutečně „po domácku“ v restauraci Na Farmě, takže se nemusíte bát, že budete požívat prefabrikované náhražky z korporátních továren. Co jest nového, je také zařazení sushi do nabídky, což je opravdu na této úrovni neobvyklé. A jak z podstaty věci můžete odhadnout, sushi je také „domácí“ výroby přímo z výrobny kamaráda pana Matějky.

Bufet PEF

Nutno dodat, že při shánění informací se ukázalo, že pan Matějka je velmi příjemný, neváhal nám poskytnout odpovědi na naše otázky. Jeho přáním bylo, aby se studenti s případnými přáními a stížnostmi obraceli přímo na něj. Bude prý rád, když se s ním studenti podělí o názory a náměty, které přispějí k vylepšení nabídky a možností občerstvení. K této věci proto přikládáme kontakt:

Provozní Vladimír Matějka

Tel.: +420 774 860 759

Bufet PEF

Pokud po přečtení tohoto článku zvažujete návštěvu občerstvení na PEF, zde je otevírací doba: 

Po – Čt 7:00 – 18:00

Pá 7:00 – 16:00

Autoři: Aleš Kotrbatý, Foto: Tereza Kejzlarová,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
04. 12. 2019 3

Kde všude jsme sehnali kafe po 16. hodině a bylo to ještě kafe?

Číst více
09. 04. 2019 0

Dobrey aneb za jídlem trochu jinak

Číst více

Komentáře

Uživatel
čtenář
čtenář - 25 října, 2016 - 07:34

"prefabrikované náhražky z korporátních továren" co tento text znamená?

| 24
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 25 října, 2016 - 11:53

Skvělý článek!

| 48

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙