Ples studentů ČZU je za námi - Dvanáct krásných dívek na Miss Agro 2012 představeno

04. 03. 2012 15 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
V pátek 2. března se v Kulturním domě Ládví pod taktovkou Asociace studentů uskutečnil Ples studentů ČZU, který s napětím očekávali nejen studenti, ale i adeptky na titul Miss Agro 2012. O co všechno jste přišli, pokud jste neměli možnost se na ples podívat, vám přiblížíme v následujícím článku.

Je něco málo po půl osmé, když vcházíme do již z půlky zaplněného sálu Kulturního domu Ládví. Hudba sice hraje, ale každý se spíše ještě rozkoukává a hledá své místo k sezení.

Pořadatel plesu Jan Borák s rektorem naší univerzity

Oficiálního zahájení plesu se úderem 20. hodiny ujímá rektor České zemědělské univerzity prof. Ing. Jiří Balík, CSc. Po krátkém proslovu popřeje studentům i pedagogům krásnou zábavu a můžeme začít tančit. Ještě před tím, než však budou na parket vyzváni tanečníci, máme možnost nasbírat trochu inspirace díky tanečnímu vystoupení taneční školy Astra Praha, která předvede směs klasických tanců.

Všichni chvíli otálí, ale ani ne po půlce první písničky se parket začíná plnit. K tanci nám hraje kapela Golden Big Band Prague a rozhodně nás nenechají ani chvíli vydechnout. Pravdou je, že začínají pomalým Blues, který ale v těsném závěsu následuje Polka, Valčík, Waltz, Jive, Samba a opět se zvolňuje pomalejším Foxtrotem. 

Zhruba kolem 21. hodiny nás opět orchestr nechá chvíli oddychnout a na parketu nás nahrazují dívky z Aerobic Teamu Chuchle, které nás uchvátí choreografií určenou pro rok 2012.

Následuje další hodinka volného tance, při které opět mezi první na parket vplouvá doc. RNDr. Petr Gurka, CSc., kterého bych si dovolila společně s jeho partnerkou korunovat králem a královnou tanečního parketu. Během této taneční hodiny je možné si zakoupit také losy do velmi bohaté tomboly.

A už se nám to blíží. Na hodinách je zhruba za deset minut 22 hodin. A kdekdo už vyhlíží krásné slečny, z kterých bude vybráno 12 finalistek Miss Agro 2012. Ještě než se však na pódiu objeví Tomáš Kočica, který má tajemnou obálku se 12 jmény, bude vyhlášena také velmi očekávaná tombola. Vyhrát se dá jak s číslem vstupenky, tak i s losy, které se daly koupit od krásných slečen pohybujících se po celém Kulturním domě. Chvíle napětí a začínáme s vyhlašováním. Vyhrává písmeno C a šťastní majitelé losů si budou již za chvíli moct vyzvednout své ceny, mezi kterými můžeme najít jak drobnosti od sponzorů, tak třeba velmi lákavý víkendový pobyt na zámku Berchtold.

Odbíjí 22. hodina a napětí by se téměř dalo krájet. Jeden z organizátorů Miss agro 2012 vchází na pódium a v téměř těsném závěsu ho následují dívky, které doufají, že to budou právě ony, které postoupí do magické dvanáctky finalistek letošní Miss Agro. Je to první ročník, v kterém se podařilo, aby se přihlásily zástupkyně všech fakult ČZU.

A hned po vyhlášení je jasné, že tento ročník bude legendární i z toho důvodu, že i do finále se dostala vždy alespoň jedna dívka z každé fakulty. A tady už máme jména:

Dominika Paclíková, FAPPZ

Tereza Wurmová, PEF

Senta Vítková, PEF

Sandra Kalinová, PEF

Rea Furmanová, TF

Radka Šimková, PEF

Lenka Stančeková, FŽP

Kateřina Srbená, PEF

Karolína Petrželková, FLD

Gabriela Skořepová, PEF

Adéla Marvanová, PEF

Adéla Páníková, PEF

Všem finalistkám samozřejmě gratulujeme. Věřím, že i vy se již nemůžete dočkat finálového dne Miss Agro, který se uskuteční 9. května 2012.

Ples je za svou polovinou, ale teprve nyní se parket začíná pořádně plnit. Naskytne se nám ještě úžasná podívaná v podobě ukázky latinskoamerických tanců v podání mladého páru z taneční školy MAESTRO Praha. A hlavně nesmíme zapomenout na půlnoční překvapení v podání kouzelníka Magic ALEXe.

Doufám, že jste si ples užili alespoň z poloviny tak jako my a už se nemůžete dočkat příštího roku. Za celou akci patří naše díky Asociaci studentů ČZU a hlavnímu organizátorovi plesu Janu Borákovi.

Autoři: Lenka Vorlíčková Foto: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 04 března, 2012 - 17:56

Letos je dobrá úroda

| 17
TK
TK - 04 března, 2012 - 18:31

přehled a fotky finalistek najdete na http://www.asociacestudentu.cz

| 19
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 06 března, 2012 - 20:27

Nechci nikoho urážet, ale holky teda žádná sláva, rozhodně jsou na univerzitě hezčí, ale co třeba se z nich vyklubou krásky

| 41
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 06 března, 2012 - 20:47

Ty hezčí nemají totiž potřebu se do takovýchto soutěží hlásit :)

| 32
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 07 března, 2012 - 00:48

a nebo se do finále dostali ty, co nejvíce mazaly ;) víte vůbec někdo oficiální umístění, kolik která dostala hlasů? se šušká, že to hlasování byla pěkná prasárna... :(

| 36
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 04 dubna, 2012 - 16:41

Mam pocit, ze si lide nezainteresivani neuvedomuji, ze loni byly ty holky vybrany bez hlasovani.. Letos je to prvni cisci rok a vsichni tajtrdlici rvou

| 62
Fanda
Fanda - 07 března, 2012 - 12:04

Jj, taky sem slyšel že to byl podvod jak prase...

| 39
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 07 března, 2012 - 15:22

Souhlasím, ty co jsou opravdu krásné, nemají potřebu si něco dokazovat v těchto podprůměrných soutěžích, které připomínají burzu masa..Pak to dopadá tak, že když vyhrají najednou z nich strašný "modelky", pustí svého dočasného přítele k vodě, kamarády si hledají v "branži" a nosem utírají oblohu..No tak každý má nějaký priority, že :)

| 38
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 09 března, 2012 - 14:12

Byl by to určitě dobrý článek pro izun ;-) výsledky nikde nejsou, z asociace je ví jen Tomáš, divoký karty taky řečeny nebyly, jako organizátor si tam některý holky přihlašoval sám a samozřejmě je mezi finalistkami najdete :-D ...na to, že to převzal první rok, to udělal dost viditelně ten podvod :-D a to si nemyslím, že by to byl nějaký začátečník :-D

| 41
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 března, 2012 - 16:47

Do finále se dostaly mnohem horší slečny, než byly původně nominovány a o divokých kartách a hlasech opravdu nebylo řečeno ani slovo, což mě osobně také celkem zaráží!! Jak to může mít na starost jen jeden člověk??! Dříve byla miss agro o srandě o zemědělce, prostě o nás:) a dnes je to jen o tom, kdo má více známých, kteří hlasují jen pro tu svou a nikomu jinému hlas nedají a nebo o tom, kdo se zná s organizátorem, fakt smutný...

| 49
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 března, 2012 - 17:07

Na druhou stranu dřív holky vybírali jenom organizátoři...

| 23
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 11 března, 2012 - 23:02

no a tedka se rádoby udělalo hlasování a stejně si to vybral sám jeden člověk, tak k čemu to divadlo ;)

| 44
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 20 března, 2012 - 20:03

bohuzel musim potvrdit, ze to neni miss agro, ale miss kocica, ktery si tam dosadil svoje holky...takze ze vsech co hlasovali udelal blbce...opravdu chcete aby to takhle dopadlo a nic se s tim nedelalo?

| 41
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 14 března, 2012 - 20:57

organizatori by meli vybirat ty nejhezsi kocky a ne svoje kamosky..

| 50
Tomáš Kočica
Tomáš Kočica - 26 března, 2012 - 14:50

Tahle diskuze je úplně absurdní. Co se týče hlasování, předem jsme se s dívkami dohodli, že výsledky se zveřejňovat nebudou - z části kvůli ohledům k nepostupujícím dívkám (vy byste chtěli být poslední?), z části proto, abychom výsledky neovlivnili hlasování o Miss Sympatie. Nepostupujícím dívkám, které projevily zájem jsem nabídl, že se na kompletní výsledky mohou podívat. Zveřejňovat je nebudeme. Osobně jsem znal z 27 přihlášených dívek čtyři, dvě z toho se přihlásily poté, co jsem se jich na to zeptal. Do finále postoupily dvě. Žádný další výběr kandidátek neproběhl, kdokoli se přihlásil, šel do hlasování. Divoké karty jsem udělil na základě předem stanovené priority tak, aby postoupila alespoň jedna dívka z každé fakulty (to, zda jsem tohoto práva využil zveřejňovat nebudeme - není to podstatné). Do pořadí prvních deseti dívek jsem nijak nezasahoval. Troufám si říct (podle struktury výsledků), že přibližně třetina hlasujících byla kamarádsky spřízněna s nějakou finalistkou (= jedna dívka plný počet, zbytek nejnižší), dvě třetiny hlasovali nezávisle. Pokud má kdokoli zájem, velmi rád mu výsledky ukážu v kompletní formě tak, jak nám je vyhodil hlasovací systém. O tom že s nimi nebylo manipulováno je možné se přesvědčit podle data záznamů v sql databázi. Tomáš Kočica

| 42

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙