Ples studentů ČZU — odhoďte montérky a hurá do obleku

26. 02. 2012 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Drazí přátelé, čtenáři a studenti, za několik málo dní začne na ČZU plesová sezóna. Všichni budeme mít příležitost shodit ze sebe modráky a opět na sebe vzít nějaký gala oděv, který jsme po zkouškovém období hodili hluboko do šatníku. Přijďte na Ples studentů ČZU.

Letošní Ples ČZU bude velmi zajímavou akcí. Nejen že zde zahraje skvělá kapela, shlédnete mnoho předtančení a vystoupení, své kantory uvidíte s jejich manželkami, ale hlavně budou poprvé na tomto plese představeny finalistky legendární zemědělské soutěže krásy Miss Agro. Dívky s největším počtem hlasů, které v současné době vybíráte v anketě na stránkách Asociace studentů, budou na této akci poprvé představeny a vyzpovídány.

Celá akce se uskuteční již v pátek 2. března v kulturním domě Ládví od 19:30. Do tance vám zahraje Golden Big Band Prague kapelníka Petra Soviče a v průběhu večera vystoupí i Leona Machálková.

Bandzone:

http://bandzone.cz/goldenbigbandprahagoldenbigbandprague

Zde si můžete prohlédnou program,  který pro vás Asociace studentů (pořádající tuto akci) připravila:

Tato akce by zkrátka vašemu kulturnímu programu neměla ujít. Lístky můžete sehnat u Honzy Boráka v pátém patře rektorátu (dveře č. 506) vždy od 9:00 do 17:00. Jeden lupen vás vyjde na 190 Kč a máte samozřejmě zaručené místo u stolu.

Kulturní dům Ládví (zvenku)

Kulturní dům Ládví (zevnitř)

Přijďte si tedy zašvihat nohama, osvěžit si kroky z tanečních, prohlédnout si krásné dívky, a hlavně se pobavit s přáteli nebo se svou přítelkyní.

Autoři: David Pokutný
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
05. 03. 2019 0

Nachystejte večerní róby! Ples ČZU 2019 je za rohem! Poslední lístky brzy v prodeji.

Číst více
05. 02. 2019 0

Tanec, který vás udrží fit a je k tomu navíc proklatě sexy? Zkuste dancehall!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙