Přichází první ročník Fotbalové bitvy pražských univerzit

19. 02. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Fotbaloví válečníci se dočkali. Už za dva měsíce zkříží čtyři největší pražské univerzity meče na fotbalovém trávníku. Po vzoru Hokejové bitvy přichází ambiciózní projekt UNICUP, neboli Fotbalová bitva.

UNICUP je pilotní ročník univerzitního fotbalového turnaje vysokých škol v České republice. Pořadatelskou společností je agentura Active Times s.r.o., která má zkušenosti s pořádáním například fotbalového turnaje CEE CUP pro nejlepší hráče střední a východní Evropy do 19 let.

O turnaji

Fotbalová bitva proběhne 14. 4. 2015 v Ďolíčku, stadionu pražských Bohemias ve Vršovicích. Utkají se mezi sebou čtyři pražské univerzity - ČZU, UK, VŠE a ČVUT. K vidění budou dvě semifinále, bitva o třetí místo a velké finále, přičemž každý zápas bude trvat 2 x 25 minut. 

Vstupenka na akci, která odstartuje v 15 hodin, a během níž pořadatelé slibují bohatý doprovodný program zahrnující turnaj v beer pongu či stánky jednotlivých univerzit, je 120 Kč. Ke každé vstupence dostane účastník pivo zdarma. Cena zahrnuje rovněž transfer autobusem ze stadionu a vstup na závěrečnou afterparty, která se uskuteční v klubu Hany Bany. Vstup pouze na samotnou afterparty bude 80 Kč.

Program turnaje

14:30 Otevření stadionu

15:00 ČVUT vs ČZU

16:00 Beer pong turnaj první kolo

16:30 UK vs VŠE

17:30 Beer pong turnaj druhé kolo

18:15 O třetí místo

19:15 Beer pong turnaj třetí kolo

20:00 Velké finále

Minulý týden došlo ke spuštění oficiálních webových stránek a také facebookové stránky , kde postupně přibývají jednotlivé informace.

Předprodej vstupenek

Vstupenky v ceně 120 Kč bude možné zakoupit od 23. 2. přes formulář na našich webových stránkách, v prodejně ČZU SHOP a ve vybrané dny před menzou.

Staň se součástí ČZU týmu

Kostru mužstva, které povede Jiří Nos, budou tvořit hráči úspěšně reprezentující ČZU na akademických hrách. Základ týmu už v hlavě mám, ale taky uvidíme, jestli některý kluky vůbec kluby uvolní,“ vysvětluje Jiří Nos a vzápětí dodává: „Na katedře máme přehled o šikovnejch fotbalistech, ale taky se může stát, že nevíme o všech. Takže pokud je tu ještě nějakej nadějnej fotbalista, jehož talent jsem ještě neobjevil, ať se ozve a vyzkoušíme, jestli zapadne do týmu“.

V případě, že chcete přijmout tuhle výzvu, ozvěte se přímo trenérovi na e-mail nos@ktv.czu.cz. Do těla zprávy uveďte Vaše fotbalové zkušenosti a kontaktní telefon.

iZUN je hlavním partnerem bitvy v rámci ČZU. Budeme tak bezprostředně informovat o probíhajících přípravách, stavbě našeho fotbalového týmu a mobilizaci našeho fanouškovského kotle, abychom se 14. 4. 2015 mohli společně sejít a dohnat náš tým k vítězství v prvním ročníku Fotbalové bitvy.  

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙