První letošní iZUN Music challenge má svého vítěze

09. 11. 2011 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Rok se s rokem sešel a my opět rozjíždíme kolečko nelítostných hudebně-zemědělských soubojů o účast na Miss Agro. Jak jste si jistě mnozí všimli, Klub C již není mezi námi. A proto se i iZUN Music challenge, jako každá kalba, přesouvá po uzavření Céčka vedle na Kruháč.  

iZUN Music challenge letos dostala kompletně nové montérky - nejen v podobě nových prostor, ale i v podobě nového speakera a nového názvu doprovodné exovací soutěže (soutěž o Pohár exaře Céčka již bohužel není na místě). Mnozí z vás, a vlastně trochu i my, se obávali velikosti nových prostor, avšak nové prostory se ukázaly dostačující a daly celé akci správný undergroundový nádech. Na improvizované podium se vešla i kapela, která čítala šest členů.

Na první návštěvníky čekaly tradiční welcome drinky

iZUN!!! :-)

Akce odstartovala tradičně krátce před devátou hodinou, a to vyhlášením legendární soutěže, tentokrát s novým názvem, o Pohár exaře ČZU. Novinkou bylo vyhlášení soutěže o podprsenkového krále. Ten, kdo na konci přinesl nejvíce podprsenek, vyhrál basu Krušovické Desítky.

První tedy odstartovala kapela Bonebroke a nesmělí diváci se pomalu tlačili před "podium". 

Kapela Bonebroke

Ihned po skončení prvního vystoupení začalo 1. semifinále exovací soutěže. Průběh byl tentokráte jednoduchý. V každém ze dvou semifinálových kol se proti sobě postavili čtyři borci, z nichž dva, kteří nejrychleji vysáli pivo silikonovou hadičkou (o průměru 8 mm) postoupili do finále.,

První semifinále soutěže o Pohár exaře ČZU

FINISHED

Po prvním kole pivní soutěže pak přišli na řadu punkáči Parallen a pomalu rozpogovali houstnoucí obecenstvo.

Skupina Parallen

Ty v*** já sem se podíval, viděl jsem že sou pode mnou, tak sem tam trochu vrátil a pak už to nešlo. To byli nějaký blázni ne...

Hlasování do soutěže kapel

Po doznění posledních akordů se opět před pódiem objevili mistři v oboru piva, aby změřili své síly. Dámy a pánové, právě tady se odehrálo asi největší překvapení. Mnohonásobný vítěz a korunovaný exař Céčka Kisl byl poražen! Již v semifinále prohrál rozdílem půlky piva. Ihned po skončení tohoto kola jsme získali vyjádření ještě značně udiveného Kisla: "Ty v*** já sem se podíval, viděl jsem že sou pode mnou, tak sem tam trochu vrátil no a pak už to nešlo. To byli nějaký blázni ne..." Přejeme tedy Kislovi lepší formu a hodně štěstí v příštích kolech IMCH.

Neuvěřitelné, Kisl poražen již v semifinále

Nyní již můžeme prozradit, že těsným vítězem - s rozdílem jednoho hlasu - se stala v pořadí třetí kapela Hashberry. Netradiční šestičlenná formace, která měla mezi sebou také jednoho violoncelistu, si podmanila Kruháč svým pohodovým melodickým rockem a postoupila tak do velkého finále, které se uskuteční na jaře.

Kapela Hashberry

Po skončení posledního vystoupení již následovalo finálové kolo souboje o Pohár exaře ČZU. Bitva to byla nemilosrdná a v lítém boji nakonec zvítězil a historicky prvním exařem ČZU se stal Vojtěch Krizan. Gratulujeme!

Finále - královská disciplína v exování piva

Hrdý vítěz, exař ČZU Vojta

Kdo přinese víc podprsenek?

Vítěz přebírá cenu od sponzora - pivovaru Krušovice

Frontman vítězné kapely přebírá cenu od sponzora - Era

Šťastný výherce prvního kola - frontman kapely Hashberry - ceny věnovali sponzoři Krušovice a Era

Doufáme, že jste si první letošní iZUN Music challenge užili a nezalekli se nových prostor a těšíme se na vás v dalším kole. 

Mezitím se nám na kolejích rozmáhá křesťanství :)

Na závěr bychom rádi poděkovali našim hlavním partnerům za ceny do soutěží.

Era - finanční služby Poštovní Spořitelny

- ceny vítězné kapele

logo

Pivovar Krušovice

- ceny do soutěže o Pohár exaře ČZU a všem kapelám

Krušovice
Autoři: Jan Masner Foto: Roman Konvalinka, Jan Rajtr
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
08. 03. 2019 0

Pomoz tvé oblíbené hudební kapele ke slávě. Přihlaš ji do IMCH 2019 i ty!

Číst více
14. 04. 2018 0

iZUN Music Challenge is on!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙