Reprezentační ples ČZU: již jen 6 dní do zakončení plesové sezóny ČZU

02. 03. 2013 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Naleštěte botky, přežehlete košile a začněte si opakovat taneční kroky, do pátečního plesu ČZU nezbývá mnoho času. Navíc je v placu posledních 30 lístků, tak neváhejte dlouho.

Asociace studentů při ČZU pro vás, stejně jako každý rok, připravila Reprezentační ples ČZU, který bude letos uzavírat zemědělskou plesovou sezónu. Po plesu FŽP a FLD máte poslední možnost předvést vaše taneční kreace před zraky přátel a kantorů. Nebo se případně jen přijít podívat.

Slavností večer plný sak, šatů a ladných pohybů proběhne opět v Kulturním domě Ládví, a to 8. března od 19:00. Do tance bude sál plnit hudbou orchestr Golden Big Band Prague a vystoupí i Tomáš SavkaNikoleta Spalasová a po půlnoci k ránu vás doprovodí skupina Professors.

Ve chvílích, kdy budete odpočívat po namáhavém tanci či poutavé konverzaci, budete svědky několika předtančení a divadelního představní.

Při rozhodování o tom, co na sebe, vám možná pomůže náš nedávný článek Blýskněte se na plesech ČZU.

Program:

Plesu se navíc zúčastní všech dvanáct finalistek Miss Agro 2013. Budete tedy mít možnost vyzvat je k tanci a udělat si dopředu obrázek o tom, která z nich získá v květnu zemědělskou korunku krásy.

Mrkněte tedy na událost, a pokud budete mít zájem o lístky, piše na e-mail honza.borak@gmail.com. Cena vstupenek je 210 Kč, přičemž vstupenky jsou

slosovatelné a můžete vyhrát i zajímavé ceny. Poslední volné vstupenky jsou k vyzvednutí od 4. 3. 2013. Ideální doba na vyzvedávání vstupenek je cca 9:00—16:00 hod na Rektorátě ČZU 5. patro, dveře č. 506.

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
05. 03. 2019 0

Nachystejte večerní róby! Ples ČZU 2019 je za rohem! Poslední lístky brzy v prodeji.

Číst více
05. 02. 2019 0

Tanec, který vás udrží fit a je k tomu navíc proklatě sexy? Zkuste dancehall!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙