Seznamte se s Kateřinou Bláhovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem jedna

30. 04. 2019 0 1 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019, neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za Fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se s focením, ale i samotným rozhovorem popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

1. Kateřina Bláhová

iZUN: Začneme hned takovou náročnější otázkou. Jak bys sama sebe charakterizovala?

Kateřina Bláhová: Řekla bych o sobě, že jsem obětavá a přátelská. Pro rodinu a kamarády bych udělala všechno. Někdy jsem tvrdohlavá, ale nechám si ráda poradit, když dělám něco špatně. Jsem kreativní, ale baví mě péct dorty. S tím si umím docela vyhrát. (úsměv)

iZUN: Jak vzpomínáš na moment, kdy ses dozvěděla, že po castingu Miss Agro 2019 postupuješ do finálové desítky? Jaké to byly pocity?

Kateřina Bláhová: Bylo to usměvavé, měla jsem radost. Spíše jsem se bála finále. Říkala jsem si, že tam bude určitě spousta lidí a že to bude určitě těžké, ale pak jsem se docela začala na všechno těšit. Takže za mě super.  

iZUN: Přijde ti na finálový večer Miss Agro 2019 nějaká podpora? Máš již nějaké fanoušky?

Kateřina Bláhová: Rodiče říkali, že přijdou, že vezmou i kamarády, kolegy z práce. Lidé od nás z kruhu, ségra, takže věřím, že určitě tam někoho mít budu.

iZUN: Nyní se posuneme k dalšímu tématu. Jak by podle tvých představ vypadal ideální muž, který by tě dostal do kolen?

Kateřina Bláhová: Ty brďo, to je velmi těžká otázka. (úsměv) Tak určitě musí být hodný, pozorný, galantní, nejlépe aby i sportoval. Je jedno jaký sport, ale přiznám se, že v mém případě to byli většinou fotbalisté.

iZUN: Jaký je tvůj životní sen?

Kateřina Bláhová: Určitě mít zdravou rodinu, zdravé děti a mít nějakou dobrou práci. Třeba procestovat svět, někam se podívat.

iZUN: Kdybys měla neomezenou, ale jedinou možnost něco na světě změnit, co by to bylo?

Kateřina Bláhová: Asi aby lidé byli více ohleduplní. Jak k životnímu prostředí, tak i k lidem.

Bio zpovídaného

Jméno: Kateřina Bláhová

Krátký životopis: Kateřině je 22 let a studuje třetí ročník bakalářského studia na Provozně ekonomické fakultě, obor Podnikání a administrativa. Kromě řady jiných koníčků miluje jídlo, ráda v kuchyni experimentuje a peče dorty.

iZUN: Jaké je tvé oblíbené místo na ČZU? Máš tu na univerzitě nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš například relaxovat?

Kateřina Bláhová: Asi Na Farmě. Tím, že jsem ve škole minimálně, třeba jednou za týden, jednou za čtrnáct dní, tak většinu času trávím v učebnách. A když už mám volno, tak jdu s někým posedět. Takže většinou Na Farmu na oběd nebo třeba na víno.

iZUN: Četla jsi papírové vydání našich novin?

Kateřina Bláhová: Přiznám se, že nečetla.

iZUN: A nyní naše tradiční otázka úplně na závěr. Jaký máš názor na klecový chov drůbeže?

Kateřina Bláhová: Nic moc. Je samozřejmě lepší, když slepičky běhají venku (smích).

iZUN: Děkujeme za rozhovor!

Zaujala Vás Kateřina Bláhová? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙