Seznamte se s Kristýnou Hanušovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem čtyři

03. 05. 2019 0 2 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019. Neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se s focením, ale i samotným rozhovorem, popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

4. Kristýna Hanušová

iZUN: Rád bych se tě zeptal, jak bys sama sebe charakterizovala?

Kristýna Hanušová: Jsem ráda středem pozornosti. Vždy se snažím mít dobrou náladu a zlepšit každé ráno lidem ve svém okolí. 

iZUN: Jaké pro tebe byly minuty po castingu Miss Agro, kdy ses dozvěděla, že postupuješ do finále?

Kristýna Hanušová: Bylo to velice milé. Měla jsem z toho radost.

iZUN: Proč si myslíš, že jsi oslovila porotu zrovna ty?

Kristýna Hanušová: Myslím si, že svou jedinečností. (smích)

iZUN: Těšíš se na finále a přijde tě do něj někdo podpořit? Máš již fanouškovskou základnu?

Kristýna Hanušová: Těším se a pevně doufám, že mě přijde podpořit celá technická fakulta, vlastně nejenom naše fakulta, ale všichni moji přátelé a všichni, co mě podporují.

iZUN: Studuješ na ČZU ráda? Máš tu oblíbené místo, kam vždy ráda zamíříš?

Kristýna Hanušová: Na Technické fakultě ČZU studuji velice ráda. Na mém oboru se mi líbí spojení ekonomie a techniky spolu se zemědělstvím a mé oblíbené místo zde je Klub C, samozřejmě.

iZUN: Kdyby byla jedna jediná věc, kterou bys na světě mohla změnit, jaká by to byla? 

Kristýna Hanušová: Nejsem si úplně jistá, jestli bych dokázala vybrat jen jednu věc, tak bych tuto otázku nechala otevřenou.

iZUN: Jak vypadá prototyp ideálního muže, který by tě dostal do kolen?

Kristýna Hanušová: Těžká otázka. Už od mala se mi líbil Václav Neckář na krávě z pohádky Šíleně smutná princezna. Takže tak. (úsměv)

iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Kristýna Hanušová: Nikdy neodolám nedělní kávě s makovým koláčem. Nebo čemukoliv z udírny s dobrým pivem.

Bio zpovídaného

Jméno: Kristýna Hanušová

Krátký životopis: Kristýně je 25 let a studuje Technickou fakultu ČZU, k jejíž příslušnosti se hrdě hlásí. Její konkrétní obor je Obchod a podnikání s technikou: Zemědělská specializace. Kristýna se nebojí žádné výzvy a věří, že svou účastí na Miss Agro dokáže, že na technice nejsou jen „pojídači párků v rohlíku”, ale i fajn lidi, kvůli kterým stojí tuto fakultu studovat. 

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas? 

Kristýna Hanušová: Ve svém volném čase trénuji na tyči, takzvaný pole dance a nově jsem se začala věnovat thajskému boxu, jelikož mám ráda výzvy a zbývající čas věnuji své diplomové práci, kde řeším konstrukci nových tyčí na pole dance, takže hodně využívám CAD systém na rýsování. 

iZUN: A naše tradiční otázka na závěr. Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Kristýna Hanušová

Vím, je to špatné. Jsem tedy ráda, že chovatelé od tohoto chovu postupně ustupují a časem bude možný chov pouze na podestýlce nebo ve voliérách, což je lepší pro welfare.

iZUN: Děkujeme za rozhovor!

Zaujala Vás Kristýna Hanušová? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.  

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙