Seznamte se s Kristýnou Laiovou, finalistkou Miss Agro 2019 s číslem tři

02. 05. 2019 0 5 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se rychle blíží a nám je potěšením Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní finálovou desítkou.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 14. 5. 2019, neváhejte proto přijít své favoritky osobně podpořit přímo na finálový večer, do kampusu naší univerzity. Pro více informací nejen o finalistkách také doporučujeme sledovat oficiální webové stránky Miss Agro, facebookovou událost a opomenout nesmíme ani našlapaný instagramový profil.

Letošní rozhovory vznikly během oficiálního focení do soutěže Miss iZUN.eu za krásného počasí na půdě ještě hezčího prostředí, konkrétně Libosadu, který se nachází za Fakultou životního prostředí ČZU. Všechny finalistky se s focením, ale i samotným rozhovorem popasovaly velmi obstojně. Posuďte sami.

3. Kristýna Laiová

iZUN: Čtenáře bude jistě zajímat, co tě vedlo k tomu, přihlásit se do Miss Agro?

Kristýna Laiová: Je více důvodů. Vzhledem k mým introvertním bariérám na mé osobnosti jsem se prostě rozhodla hodit do vody a díky Miss Agru se chci oklepat, získat zkušenosti, poznat nové fajn lidi a udělat svým kamarádům radost, zábavu.

iZUN: Jaké byly tvé první dojmy po tom, co ses na castingu dozvěděla, že postupuješ do finále?

Kristýna Laiová: Určitě to byla radost. Čistá radost.

iZUN: Přijde ti nějaká podpora na finálový večer? Máš již fanouškovskou základnu?

Kristýna Laiová: Už na Silent párty mi kamarád řekl, že mi fandí, že přinese transparenty, založí fanklub a tak. Jsou ohlasy z různých koutů, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

iZUN: Překročíme k samotné univerzitě. Jsi se studiem spokojená? A máš na ČZU nějaké oblíbené místo? 

Kristýna Laiová: Mým oblíbeným místem je asi Menza. S kamarády si prostě mezi hodinama řekneme, že si jdeme nacpat pupky, pokecat jak o životě, tak o učivu a vyrazíme. 

Jinak jsem se studiem na ČZU velice spokojená, tedy teď to jde trošku z kopce, ale dnes jsem dala zápočet na 100 %, takže jsem spokojená. To se mi líbí, že když jsem demotivovaná a pak se mi něco povede, tak mi to zas nakopne kupředu.

iZUN: Jak trávíš svůj volný čas? Máš koníčky, zájmy?

Kristýna Laiová: No jasně! Mám ráda videohry a věnuji se tomu i pracovně, protože jsem 3D designer v herním studiu, takže videohry zabírají podstatnou část mých zájmů. Dále mám ráda internet a IT technologie.

iZUN: Jaký je tvůj životní sen? 

Kristýna Laiová: Můj životní sen je být prostě spokojená, abych si jednou mohla říct, že ničeho nelituji. Každý dělá chyby a člověk by si měl umět říct, že za to stojí. Jinak je mým dalším snem pracovat v herním studiu, takže si ho teď celkem plním. (úsměv) Samozřejmě také rodina a zázemí.

iZUN: Jaká je tvoje představa ideálního muže, který by tě dostal do kolen? 

Kristýna Laiová: Musí mít hlavně otevřenou mysl, chápat to, že každý má chyby a umět s problémy nakládat tak, aby ten vztah mohl dál fungovat. Také musí mít smysl pro humor. Hodně velký smysl pro humor, protože mám ráda celkem bizarní věci. Tak ten přítel by měl mít také takové zájmy.

iZUN: Ty bizarní věci čtenářům asi neprozradíš, že? 

Kristýna Laiová: Tak například nekorektní vtipy, černý humor... (úsměv)

iZUN: Nyní ti položím jednu těžší otázku. Kdybys měla jednu, neomezenou možnost ve světě něco změnit, co by to bylo?

Kristýna Laiová: Napadá mi hrozně moc věcí, nevím, jakou začít. Svět je takový, jaký je. Každá změna vyvolá změnu. 

Bio zpovídaného

Jméno: Kristýna Laiová

Krátký životopis: Kristýna studuje druhý ročník bakalářského studia na Provozně ekonomické fakultě ČZU, obor Informatika. K počítačovým technologiím má blízko i mimo školu. Kristýna naslouchá hlavně své intuici a řídí se podle sebe.

iZUN: Četla jsi papírové vydání našich novin? 

Kristýna Laiová: Myslím, že ne.

iZUN: A na závěr naše tradiční otázka. Jaký je tvůj názor na klecový chov drůbeže? 

Kristýna Laiová: Klecový chov? Barbarství. Možná k té otázce, co bych změnila ve světě, už znám odpověď.  Zakázala bych velkochovy. 

iZUN: Děkujeme za rozhovor!

Zaujala Vás Kristýna Laiová? Již nyní ji můžete podpořit Vaším hlasem v přidružených soutěžích Miss Sympatie MOBIL.CZ 2019 a Miss iZUN.eu. Vítězky těchto soutěží se budou také vyhlašovat během finálového večera.

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙