Staň se králem majálesu na ČZU

03. 03. 2011 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Chceš se stát novým králem univerzity na jeden rok a zúčastnit se i se svojí družinou Pražského majálesového klání? Neváhej a podej si přihlášku do 11.3.

Už jen do 11. března je možno posílat přihlášky a stát se letošním králem univerzity.

V období od 13. do 24. března proběhne internetové hlasování na stránkách asociace studentů a na Facebooku o letošním králi. Z tohoto hlasování vyvstanou 4 kandidáti, kteří se ve velkém finále 29.března utkají na Céčku ve třech různých disciplínách.

Na finálovém večeru se bude soutěžit v Beerpongu, volné disciplíně a v tahání piva pipetou. Vítěz získá nejenom putovní korunu a titul Krále univerzity na rok, ale také spoustu zajímavých cen a hlavně se jako zástupce zúčastní pražského Majálesu. Hlasování bude probíhat pomocí útržků od vstupenek na akci.

Jako třešnička na dortu pak bude, že se král spolu s královnou Šárkou Lakotovou a svojí 20 člennou družinou, která bude mít za úkol hlavně shánění hlasů pro krále, zúčastní pražského Majálesu, kde může vyhrát bečku piva, 5000 Kč v hotovosti a další lákávé ceny, včetně klíče od Prahy.

Šářka Loukotová

V rámci Majálesových příprav proběhne 4.5. ve stanici metra Náměstí republiky Majáles ungerground, během kterého si budete moci zatančit a zúčastnit se Break battlů.

LV

Autoři: Lenka Vorlíčková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙