Suchdolský Jeník zvyšuje výtoč o 100%. Studenti si jej v areálu mohou točit sami.

21. 01. 2011 0 {{ articleTotalLikes }} Univerzita Zpět na Úvod
Zatímco všude zuří velká voda, studenty ČZU čeká záplava piva. Náš univerzitní pivovar Jeník chystá pořádnou průtrž píp.

Milovníci dobrého piva, máme pro vás strhující zprávu. Náš domovský pivovar Suchdolský Jeník rozšířil své kapacity o celých sto procent a v současné době jede na plné obrátky, aby rozpoutal na ČZU Jeníkovské řádění. Díky velké poptávce po našem pivu, kterou současné kapacity pivovaru nemohly nasytit, se technická fakulta v čele s děkanem prof. Ing. Vladimírem Jurčou, CSc. rozhodla rozšířit kapacity a zvýšit výrobu.

Sklenice na Jeníka. Obsah 0,4 l

Suchdolského Jendu si teď budeme moci vychutnat nejen v Technika café (každé úterý a středu), ale i na Farmě, která připravila pro studenty a zákazníky výtečnou lahůdku. Ti, kteří si libují v hospodách jako je Pub, kde si mohou vlastnoručně natočit své pivko, postavila Farma speciální pult, na kterém si může každý natočit Jeníka podle libosti. Stačí požádat obsluhu o sklenici na Jeníka a už si můžete vychutnat ten skvělý pocit nadvlády nad pípou.

Natočit si vlastního Jeníka? To si naše redakce nemohla nechat ujít.

Nápojové menu z Farmy.

V následujících měsících se chystá opět zavedení Jeníka i na Céčko, kde by se točil během některých vybraných akcí a pravidelně jeden den v týdnu. To se však uskuteční až za tři až čtyři měsíce.

Neváhejte tedy vyrazit na příjemné posezení, během kterého můžete ostatním předvést svoji profesionální obratnost při čepování piva a vychutnat si Suchdolského Jeníka v dokonalé chuti a teplotě.

VK

Mrkni taky na tohle

08. 06. 2020 0 4

Cesta stála za to, objevili jsme únětické zlato!

Číst více
24. 05. 2020 0 2

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7 24

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP