Typy kluků na párty

16. 10. 2019 0 4 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Řekla bych, že už jsem konečně v tom věku, kdy jsem pochopila, že se láska na celý život na párty opravdu nehledá, ale stejně tam chodím, protože co kdyby, že jo. Zároveň na cestě za tou pravou láskou (kterou jsem, asi i naštěstí, stále nenašla) jsem měla tu čest poznat tolik různých typů kluků. A možná právě i jako varování jsem si dovolila sepsat charakteristiku čtyř nejčastějších kategorií, se kterými se setkala jistě každá, která alespoň jednou jedinkrát nějakou párty navštívila.

Pan Božský

Známe to všechny, koho by nepřitahoval pěkný sebevědomý kluk. Nutno dodat, že přesně tací to s holkama fakt umí. Začnou tím, jak vám to sluší, naslouchají a vypadají, že mají opravdu zájem. Jak tohle skončí, je na každé z nás, obzvlášť když alkohol dělá také své a velmi rád se tohohle účastní. Ale určitě většina, která se s takovým typem setkala, si pak nejednou ráno řekla, když odcházela z jeho pokoje, jak mohla být tak blbá a skočila mu na to. Jenže někdy takových rán neustále přibývá a postupem času se člověk dozvídá, že nebyla a není jeho jediná. Nebo spíš to věděla, ale nechtěla si to přiznat… No co, k tomu se dá říct asi jediné, ukonči to co nejdřív, nelituj toho, co se stalo, usměj se a buď ráda, že nejsi těhotná.

Zoufalec

Jeden z mála typů, kteří opravdu šli hledat svou životní lásku právě do klubu. Ze začátku se chovají jak pan Božský, jsou samá lichotka, velký zájem, ale většinou mají zvláštní smysl pro humor, který tak úplně nechápete a bohužel stejně tak nebývají ani vaším typem. Jakmile se jim snažíte slušně vysvětlit, že tady to asi úplně neklapne, začnou dotírat ještě více a kolikrát začnou používat citové vydírání, které hraničí až s agresí. Jestli za to může nedostatek pohlavního styku, to nevím, ale jinak si jejich chování vysvětlit nedokážu.

Cizinec

Rozlišitelní jsou už od pohledu a jelikož lidské oko vždy zaujme to, co je v okolí nejvýraznější, stačí milisekunda očního kontaktu a už je u vás. Kéž by to tak fungovalo s klukem, který se vám opravdu líbí, no nic. Alespoň si procvičíte angličtinu a poznáte novou kulturu, i když pro ně je kultura asi to poslední, co by u vás chtěli poznávat. Pak už jen doufáte, že ten dotyčný tu byl poslední týden na Erasmu. Ale stejně pak chytáte srdeční záchvat pokaždé, když kolem vás nějaký projde, protože si jsou sakra podobní a někdy to v té tmě prostě fakt není poznat. Dokonce se tu vyskytují tací (osobně mám zkušenost s jedním, ale věřila bych, že jich na EFGéčku sídlí víc), kteří vám nabízejí nabídku k sňatku kvůli prodloužení jejich víza a slibují vám za to „rich life“ plný Louis Vuitton kabelek a Moschino parfémů, jako by snad jen na tomhle záleželo. Takže ne, díky… A snad už se nikdy nepotkáme.

Ubožák

Kombinace pana Božského a zoufalce. Člověk neví, jestli má takový případ litovat, nebo by si zasloužil preventivní facku. Je to většinou vcelku pěkný typ, který vás během večera nabaluje, ale současně mu není blbé to zkoušet před vámi i na vaši kamarádku. Ale když něco potřebuje, tak jste to zrovna vy, komu píše. Každopádně od takového co nejrychleji ruce pryč. Každá holka má na víc.

Zároveň mě také nad pivkem napadlo, kde jinde než na Kruháči, udělat takový menší průzkum. Zeptala jsem se tedy ve zdejších klubech pár kluků, co přesně hledají, když se seznámí s holkou na párty. Musím říct, že v momentě, kdy mi 5 z 5 dotázaných řeklo, že něco vážnějšího, začala jsem pochybovat o jejich důvěryhodnosti, i když jsem byla mile překvapena. Nebo jsem se ptala špatné kategorie.

Každopádně, jak dopadl můj průzkum vidíte na přiloženém grafu a musím uznat, že si jistě každá přijdeme na své. 

Já vám tedy přeji, ať každý v klubech najdete, co hledáte, ať už chcete prožít jen hezký večer, nebo hledáte něco, co neskončí po projití uličky hanby mezi kolejemi, a že ty šance, vzhledem k anketě, jsou velmi vysoké! Tak třeba někdy na Kruháči.

A kdybyste si chtěli připomenout, jaké typy holek máme u nás na akcích, můžete zabrousit sem: Devět nejbáječnějších typů holek na Kruháči

Autoři: Nikola Řeháková Foto: Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

15. 04. 2024 0

O slávě a budoucnosti Brandejsova statku

Číst více
22. 02. 2024 0

Casting Miss Agro 2024 je tady!

Číst více
19. 12. 2023 0

Jak na vánoční dary, aneb ČZU to jistí!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙