Veletrh pracovních příležitostí. Nepropásněte svou šanci

18. 02. 2015 5 {{ articleTotalLikes }} Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Je mi jasné, že už po přečtení nadpisu člověk pomalu ztrácí chuť k dalšímu čtení. Je to každoročně pořádaná akce, která pravděpodobně nenese nic nového... zdání občas trochu klame.

V letošním roce má Veletrh pracovních příležitostí pod palcem Kariérní centrum ČZU, které se rozhodlo, oproti minulým rokům, vnést čerstvý vítr do plachet. Co nás čeká a co nás nemine?

Tradičně se nám, jak na jednotlivých fakultách (PEF, FAPPZ, IVP v Chuchli), tak v kruhové hale (celouniverzitní vystavovatelé TF, FTZ, FLD a FŽP), představí firmy (vystavovatelé), jejíž zastupitelé by měli zodpovědět Vaše otázky (co se týká firem, tak všechny, pokud půjde o telefonní číslo personalistky, tak úspěch není předem garantován).

Kdybyste v seznamu firem, který najdete také zde, objevili místo, které by perfektně pasovalo k tématu Vaší bakalářské či diplomové práce či odpovídalo Vašemu vysněnému budoucímu povolání, není nic jednoduššího, než si dojít svůj „cíl“ trochu omrknout, případně vyzvědět, jestli výška nástupního platu opravdu odpovídá, zda firemní vůz má pohon na všechna čtyři kola, nebo třeba jaké oblečení či způsob sebeprezentace by Vám mohl pomoci, abyste zabodovali u šéfa / šéfové. 

Půjdete-li tam s odhodláním se do firmy „dostat“, vezměte s sebou kromě osobního šarmu také svůj životopis.

veletrh

Pokud si v duchu říkáte: Práce? Stáž? Blbost, na to je času... tak je nutno připomenout, že se (obzvlášť v letošním roce) dá na VPP najít také slušně placená brigáda.

A nyní k tomu čerstvému větru. V rámci tohoto ročníku proběhne také několik soutěží, ve kterých se dají vyhrát solidní ceny. Jedna proběhne ještě před začátkem VPP a minimálně jedna v průběhu v kruhové hale.

Výhra? Tak může na Vás čekat sud s pivem, telefon (bohužel žádná Nokia 3210), řeč by mohla být i o počítači. Informace o samotných soutěžích hledejte na stránkách Kariérního centra, případně na jejich facebookových stránkách, kam by měly být brzy umístěny.

Top komentář
23 února, 2015 - 12:28 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Ahoj, abychom projasnili šero kolem veletrhu - tak každý fakulta si shání své vystavovatele a tedy pro PEF vystavovatele shání Karierní poradenství PEF. Career Center má na starost celouniverzitní vystavovatele, které najdete v "kruhovce." O CC nikdo neslyšel - to tak bývá, když se začíná. A přiznáváme, že náš web stále není fční - tak jsme se soustředili na celouniverzitní vystavovatele (který je kolem 20), že jste v tomto posouvali budík téměř do zaspání. Ale do veletrhu vše napravíme. Těšíme se na veletrh a doufáme, že nás přijdete navštívit na našem stánku, kde budeme soutěžit o drobné ceny (sud piva, nový telefon a několik dalších drobností)

Mezi další novinky patří:

  • Barmanská a baristická show v podání head barmana z Cloud9 baru (hotel Hilton) Karla Dvořáčka
  • Soutěže o ceny (20l sudy Vinohradského piva, poukázky na knihy, mobilní telefon)
  • Slalomová jízda na segway
  • Skvělý londýnský Bubble Tea
  • Mnoho zajímavých workshopů a přednášek

A na závěr data, místa, hodiny:

Veletrh se koná ve čtvrtek 26. 2. 2015

Od 10 do 15 hodin

Na jednotlivých fakultách PEF, FAPPZ, IVP v Chuchli a v kruhové hale (celouniverzitní vystavovatelé) 

Pokud máte ve čtvrtek nějaké hluché místo v rozvrhu, či nějakou hluchou přednášku, zajděte se podívat na některé z míst. Když ne kvůli práci, tak si alespoň zasoutěžíte a popijete čaj.

Třeba Vám to letos přinese víc, než jen rekordní počet nasbíraných propisek. (Ale i ty se občas hodí.)

Mrkni taky na tohle

13. 03. 2020 2 2

7 typů kavárenských povalečů

Číst více
08. 11. 2019 0 2

Jak a kde hledat práci v dnešním světě?

Číst více
20. 02. 2019 0 0

Přijď na Veletrh pracovních příležitostí 2019 a získej JOB, lepší jak Steve Jobs

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP