Zaznamenej svůj příběh! Startuje fotosoutěž TVŮJ PŘÍBĚH NA ČZU

09. 05. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Rádi fotíte nebo natáčíte? Dovedete fotografií nebo videem vyjádřit své pocity, svoji osobnost, svůj příběh? Nyní máte příležitost ukázat svůj talent. ČZU vyhlašuje, v rámci nadcházejícího Life Sciences Film Festivalu, pátý ročník celouniverzitní fotosoutěže, tentokrát pod názvem TVŮJ PŘÍBĚH NA ČZU.

Loňský ročník fotosoutěže JÁ (MÁM) RÁD ČZU si komletně podmanily studentky Provozně ekonomické fakulty. Jak tomu bude letos? Třeba jedna z výher čeká právě na vás. A co všechno vlastně obnáší účast v soutěži?

TVŮJ PŘÍBĚH NA ČZU

Hlavním tématem fotoreportáží a videopříspěvků přihlašovaných do soutěže je „ZAZNAMENEJ OBRAZEM SVOJI VĚDECKOU PRÁCI“.
 
Fotoreportáže (max. 9 fotografií s popisky) nebo videopříspěvky (max. 5 minut) do soutěže je možné zasílat pouze přes online formulář, kde od 1. června najdete další potřebné pokyny k soutěži.

Kategorie

Fotoreportáž

Fotoreportáž se skládá z max. 9 fotografií v běžných souborových formátech (např. JPEG, min. rozlišení 2048 × 1536 pix, tj. 3 megapixely) a souboru s popisky (max. cca 12 slov / 1 fotografii), vše zabaleno v ZIPu nebo RARu (max. 100 MB za celý zasílaný soubor).

Videopříspěvek

Videopříspěvek můžeš poskytnout ve formátu WMV, MP4, AVI nebo MKV v doporučeném rozlišení HDready nebo FullHD, v maximálním rozsahu 5 minut (max. 500 MB za zasílaný soubor).
 
Uzávěrka soutěže: 31. 7. 2014

Hodnocení

Všechny zaslané fotoreportáže a videopříspěvky splňující podmínky soutěže budou umístěny na začátku září 2014 na Facebooku ČZU. Následně bude možné hlasovat v rámci dvou soutěžních kategorií o finalistech soutěže (označením Like). Hlasování se uzavře 3. 10. 2014 ve 12 hodin.
Tři nejlépe hodnocené příspěvky v každé kategorii (s nejvyšším počtem Like) posoudí odborná porota a sestaví pořadí. Vítězové budou vyhlášeni během slavnostního galavečera Life Sciences Film Festivalu v říjnu 2014.

Ceny (v každé soutěžní kategorii)

1. místo        5 000 Kč*+
2. místo        3 000 Kč*
3. místo        1 000 Kč*
*  navíc voucher na eshop.czu.cz věnovaný SIC
*  navíc dárkové předměty z kolekce ČZU
+ vítězný příspěvek bude profesionálně zpracován do filmové podoby a bude prezentován na příštím ročníku LSFF.
 
Další potřebné informace naleznete na zde.
Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 03. 2018 0

Jeden svět, náš svět!

Číst více
06. 03. 2017 12

Youtubeři, zlo i mor současné společnosti?

Číst více
07. 10. 2016 0

6. Life Sciences Film Festival

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙