Žhavé rytmy Salsy na KTV - ovládejte je i vy!

06. 03. 2013 2 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Pro všechny tanečníky, tanečnice, milovníky latiskoamerické hudby a zábavy je zde připravena neodolatelná nabídka. Odhalte s kurzy KTV kouzlo neodolatelné Salsy!

Plesová sezóna se pomalu chýlí ke konci. Pokud však stále máte pocit, že ještě není čas uložit společenské oděvy do skříně a máte chuť protancovat další střevíce, zpozorněte. Malou tělocvičnou KTV se ponesou každý pátek a pondělí libé tóny latinskoamerické hudby. Většina už jistě tuší, že neodmyslitelně patří k velmi populárnímu tanci zvaném Salsa. Tento energický tanec se zde můžou naučit jak úplní začátečníci, tak i mírně pokročilí.

Pokud se řadíte mezi začátečníky, kurzy jsou zahájeny v pondělí 11. 3. 2013 od 9:00 do 10:00. Pro pokročilé začínají v pátek 8. 3. 2013 od 11:45 do 12:45. Vše se bude odehrávat již ve výše zmíněné malé tělocvičně KTV.

Výuky se ujme zkušený lektor David Hoffmann se svou partnerkou. Kurz má celkem 10 lekcí a jeho cena je 500 Kč, která je splatná při první lekci. Kurzy jsou určené pro studenty i studentky ČZU, vítáni jsou však i jejich kamarádi bez rozdílu věku.

A co Vás během kurzu čeká?  Každá lekce začíná výukou footworku, který bude následně využit v sestavě. Poté se již budete věnovat tanci v páru a pokud zbude čas, naučíte se i zábavný párový tanec Casino Rueda.

Hlásit se můžete rovnou se svým partnerem či partnerkou. Pokud však nemáte předem sehnaného nikoho do páru, nezoufejte, hlásit se můžete i samostatně. Získáte tím skvělou příležitost seznámit se s novými lidmi velmi zábavnou formou.

Společenský oděv není podmínkou, pouze příjemnou výhodou. Větší pozornost by měla být věnována pouze výběru pohodlné a neklouzavé obuvi. Dámy by měly klást důraz na to, aby jejich podpatky měly gumové chrániče.

Výuka Salsy

Pokud již nyní jste si jistí, že je tato nabídka přímo pro Vás, neváhejte a přihlaste se na salsa@czu.cz. Do e-mailu stačí napsat: kurz, jméno, rok a fakultu, kterou studujete. Přihlášení je závazné a pokud se rozhodnete nedostavit, uvědomte předem lektora o zrušení přihlášení. Neotálejte však příliš dlouho, počet míst je kapacitně omezen.

Trénink v plném proudu

Autoři: Michala Volná Foto: David Hoffmann,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
05. 02. 2019 0

Tanec, který vás udrží fit a je k tomu navíc proklatě sexy? Zkuste dancehall!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 08 března, 2013 - 13:39

Kurzy latinské ameriky nebudou? Aby si tanečníci bez partnerů mohli přijít zatancovat? Díky

| 15
MV
MV - 08 března, 2013 - 18:21

I bez partnerů se můžete přihlásit ;) .. partneři se stejně budou v průběhu výuky měnit, takže se na každýho dostane :)

| 17

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙