Je na čase hodit se do gala! Galavečer iZUNu se nezadržitelně blíží

06. 02. 2019 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
S radostí na srdci oznamujeme, že opět po roce hrdě pořádáme druhý ročník benefiční akce s názvem Zahajovací Galavečer. Chcete se na začátku semestru dobře pobavit a k tomu ještě přispět na dobrou věc? Zbývají poslední lístky!

Letošní program Galavečeru bude opět napěchovaný zajímavými vystupujícími. Redakce iZUNu si dala opravdu záležet, a tak doufáme, že se vám program i záměr večera bude zamlouvat natolik, že dorazíte a užijete si akci s námi! 

Vše vypukne v pondělí 11. února v 19 hodin. Místem konání bude, stejně jako loni, Kruhová hala v kampusu ČZU. A co nás vlastně čeká? 

Jednak samozřejmě bohatý doprovodný program, v jehož rámci vystoupí Pokáč, Jen a DJ Stayer. Ovšem, jak možná správně tušíte podle slova ,,doprovodný”, hlavní náplň celého večera bude ještě mnohem zajímavější a především přínosná. Už jen zakoupením vstupenky totiž přispějete na dobrou věc! Galavečer letos opět podpoří děti trpící dědičným onemocněním zvaným Spinální muskulární atrofie (SMA).

Více podrobností o této nemoci a o dvou slečnách, kterým bude iZUN letos pomáhat (dvouletá Nina a osmnáctiletá Adélka), se můžete dočíst ZDE.

Kromě možnosti přispět přímo na místě i v průběhu večera, iZUN coby hlavní pořádající organizace odvede z každé prodané vstupenky 15,- kč na Nadační fond SPOLU NA DRAKA, který následně vybrané peníze věnuje dětem.

Cena jedné vstupenky je 130,- kč a k zakoupení budou ještě v pondělí  v 1. patře Rektorátu ČZU (číslo dveří 110b) v čase 9:00-15:00, také ve stanu před Menzou, nebo ještě dnes v UK Kruháč od 19:00. Pokud ještě stále váháte, máte poslední možnost se této skvělé akce zúčastnit!

Pokud už neváháte a máte vstupenku dávno zakoupenou, samozřejmě vás chválíme, děkujeme, těšíme se v pondělí večer na viděnou a jen nezapomeňte; dress code na akci je vyžadován Smart Casual.

Po skončení programu v horní části Kruhové haly bude pro návštěvníky připravená afterparty ve stylu Elektro swingu v prostorách Univerzitního klubu Kruháč (pro ,,nesuchdoláky”- o patro níže :-D)


ČZU je živá univerzita a najde se zde spoustu lidí s dobrým srdcem, kteří pomáhají ostatním. I mezi studentskými organizacemi nejsme jediní. Brzy Vás budeme informovat formou obsáhlejšího článku “Když studentské organizace ČZU pomáhají”.

Autoři: Tereza Beckeová Foto: iZUN.eu
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 05. 2022 0

Ohlédnutí za jubilejním 10. ročníkem Plesu ČZU s iZUNem

Číst více
22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
15. 05. 2019 0

Nová Miss Agro 2019 zvolena! Jak probíhal legendární festival plný pití, hudby a dobré zábavy?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙