Otevři Coca-Colu a užívej si kariéru. Staň se součástí Coca-Cola HBC!

11. 06. 2014 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
EXKLUZIVNĚ POUZE PRO ABSOLVENTY ČZU! Díváš se na svůj před pár dny vybojovaný vysokoškolský diplom a přemýšlíš, co dál? Máš potřebnou touhu, chuť a odhodlání něco dokázat? Přestaň přemýšlet, chytni příležitost za pačesy a nastartuj svou kariéru právě u nás.

Společnost Coca-Cola HBC hledá absolventy na pozici  Commercial Trainee. Tuto prestižní pozici se rozhodla nabídnout ve spolupráci s iZUN právě čerstvým absolventům ČZU.

 „Dle našich interních analýz máme v Coca-Cole HBC velké procento zaměstnanců právě z ČZU a máme s nimi výborné zkušenosti. Proto jsme se rozhodli v této náborové kampani zacílit přímo na absolventy vaší univerzity,“ říká HR Business Partner Jr. pro komerční oddělení Veronika Petrovičová.

Otevři Coca-Colu a užívej si kariéru!

Martina Myšková - Absolventka ČZU, ex-Commercial Trainee, nyní Area Sales Manager

Kdo je Commercial Trainee?

Trainee je obecně pozice určená studentům posledního ročníku nebo čerstvým absolventům VŠ. Dává šanci mladým dynamickým lidem, kteří jsou ochotni se učit, dovedou sami sebe motivovat, mají mysl otevřenou novým nápadům a dovedou pracovat v týmu.

Na pozici Commercial Trainee se člověk seznamuje s komerčními odděleními společnosti v reálném prostředí. Trainee absolvuje tzv. kolečko, tzn. že projde obchodním oddělením, oddělením pro klíčové zákazníky, oddělením komerčního servisu, rozvoje komerčních dovedností a samozřejmě i marketingu.

Cílem této pozice je získání znalostí o společnosti a komerčních procesech v ní formou práce na projektech, dočasného zastupování zaměstnanců nebo prostřednictvím krátkodobých úkolů. Tím se Trainee připravuje na převzetí specializované/manažerské role v rámci společnosti. Více informací o Trainee programu se můžete také dočíst zde.

Zaujala tě tato pracovní pozice?

Pokud ano, vezmi svůj životopis a pošli ho přes jednoduchý webový formulář.

Když se zučastníš také soutěže s Coca-Cola HBC (detaily k soutěži najdeš níž ), připoj k životopisu svůj soutěžní příspěvek. Účast v soutěži není podmínkou pro ucházení se o pozici Commercial Trainee ani naopak. Avšak může to být tvůj odrazový můstek pro to ukázat, co v tobě je.

Ti z vás, kteří splní základní požadavky na pozici, se budou moci zúčastnit Assesment Centra pro program Commercial Trainee. Zároveň také dostanou možnost strávit čas na oddělení pro klíčové zákazníky, které má na starosti vztahy s významnými a velkými zákazníky po celé republice. Top manažeři tohoto oddělení vám vysvětlí, co práce Key Account Managera obnáší a představí fungování celého oddělení.

Termíny

Zasílat životopisy je možné až do 29. 6. 2014. Vybraní uchazeči se zúčastní Assesment Centra v týdnu od 7. 7. 2014.

Teď už je to jen na tobě. Seber odvahu a ukaž ostatním, co v tobě je!

Otevři Coca-Colu a užívej si kariéru!

Soutěž, otvírej a vyhrávej

Práce není jen běžná rutina, která končí odchodem z práce. A dvojnásob to platí při práci v Coca–Cola.

Co všechno jste ochotni udělat pro svoji vysněnou práci? Kde má hranice vaše kreativita, která z vás může udělat někoho, kdo se bude lišit od ostatních a získá náskok? Ukažte to a soutěžte! Jako doplněk k nabídce pracovní pozice Trainee jsme pro vás připravili soutěž o atraktivní ceny.

Pravidla soutěže

Ukaž, jak sportuješ. Jak si užíváš. Pořiď fotku, jak sportuješ (kolo, brusle, volejbal, tenis...) s jakýmkoliv nápojem od společnosti Coca–Cola. Fotku sdílej na zeď  Facebooku nebo Twitteru iZUN s krátkým komentářem, proč jsi dal přednost zrovna tomuto nápoji před točenou limonádou. Nezapomeň připojit hashtag: #otevriauzivej

Vyhrává každý! Každý účastník soutěže získá balón nebo balíček produktů Coca-Cola. Ti nejúspěšnější z vás se můžou těšit na mikiny Coca-Cola a další věcné ceny.

Fotky budou průběžně zveřejňované v galerii na Facebooku iZUN.

Ceny

  • 1. místo - 2x mikina + 4x balón + 1x balíček produktů Coca-Cola
  • 2. - 10. místo - 1x mikina Coca-Cola + 1x balíček produktů Coca-Cola
  • 11. a vyšší místo - balón nebo balíček produktů Coca-Cola

Tak co, jdeš do toho? Otevři Coca-Colu a užívej si kariéru!

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Coca-Cola, David Štěpánek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

13. 03. 2020 2

Sedm typů kavárenských povalečů

Číst více
20. 02. 2019 0

Přijď na Veletrh pracovních příležitostí 2019 a získej JOB, lepší jak Steve Jobs

Číst více
21. 01. 2019 0

Work & Travel USA. Pracovat a cestovat po Americe? Jde to!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙