Koho můžete potkat ve 107?

04. 01. 2017 7 0 iZUN Art Zpět na Úvod
Úvodní fotka
S jakými (nad)přirozenými bytostmi se můžete střetnout směrem do nebo ze školy?

důchodce

Nevrlý důchodce

Tento typ důchodce poznáte celkem snadno a to ještě před tím, než se dostanete do samotného dopravního prostředku, neboť už na nástupišti udělá vše, aby vás předběhl. Jejich zbraňový arzenál je veliký, od ostrých loktů přes tašky z Kauflandu až k berlím a holím, na jejichž konci už chybí jen bajonet. Po tom, co se usadí, spustí dlouhý výčet toho, proč jde naše generace do kopru, jak strašná je ta technologie, že si pícháme marihuanu a že vlastně všechno dobré už bylo a nikdy se to nebude opakovat. A tak jste rádi, až dorazíte na vaši zastávku a zbavíte se toho hudrování.

bezdomovec

Santusák

Jistě to všichni znáte. Sedíte si v prázdném MHD a najednou si nastoupí člověk nevábného vzhledu. Otrhané, špinavé kalhoty, bunda, jak kdyby ji několikrát sežrala kráva, přes hlavu kapuce a boty slepené izolačkou. Ten to vagabund si to zamíří rovnou na místo vedle vás. První, co vás udeří do nosu, je zápach. A pokud budete mít opravdu smůlu, tak dotyčná osoba usne a poslintá vám rameno. To pro vás znamená jen jediné, že po příchodu domů spálíte vaši oblíbenou bundu za tátovou kůlnou.

dítě

Mamina a její uřvané dítě

Klasická situace: Nastoupíte do přecpaného autobusu a stoupnete si na jediné volné místo vedle kočárku. Za chvíli máte tu čest seznámit se s tím, proč bylo volné. V kočárku je zlobivé ubrečené dítě, které terorizuje okolí, a co na to jeho maminka? Nic, v klidu se dál věnuje mobilu a dopisuje si se svými kamarádkami, jaké si dneska koupila boty či jestli jí to její muž včera dobře udělal. A tak si dál stojíte vedle kočárku a nežli poslouchat nářky dítka, tak si radši nasadíte sluchátka. Ono to pomáhá, tedy do té doby, než vám dítko visí na prstě a vy se ho snažíte vší silou setřást. To už na vás ovšem vlítne mamina a s tvrzením že jste pedofil vám vlepí

facku.

Student

Tak to jsme my, studenti. Za tu dobu, co jezdím na Suchdol, jsem si všiml několika typů. Prvním je student, co se snaží na poslední chvíli, před zkouškou, testem či jinou popravou, narvat do své hlavy ještě trochu učení. A tak sedí s učebnicí, hrnkem kafe a s beznadějným výrazem v očích se snaží dohnat to, co zameškal. Dalším typem je student, co jede ze zkoušky. V jeho očích je prázdnota a výraz v obličeji naznačuje, že vydal vše, co bylo v jeho silách. A tím posledním typem jsou snad všichni mimo zkouškové, plní energie a srandiček. Povídají si, jaká byla včera párty na céčku, koho tam sbalili, nebo si prostě poslouchají muziku a dívají se z okna.

profesor

Profesor

Člověk jako každý jiný, nějak zvláště nevyčnívá. Tedy pokud jste nechodili na přednášky. Ti, co je navštěvovali, si toho obličeje hned všimnou. Ti, co ne, mohou přijít do pěkně svízelné situace, tedy hlavně před zkouškami, kdy jedou v né příliš dobré náladě a nadávají na dotyčného kantora. Pak se diví, proč se dotyčná postarší paní otáčí, když se o jejich „milovaném“ vyučujícím od srdíčka vyjádřili. Celé jim to dojde u zkoušky, kdy se na ně zpoza stolu dívá na chlup stejná osoba, jaká je pozorovala dnes ráno, a jim dojde, že jsou v loji.  

Top komentář
05 ledna, 2017 - 17:06 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

zase dalsi clanek o hovne, tleskam

Autoři: Miloslav Musil Foto: czu.cz,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 01. 2018 11

Po Suchdole bos

Číst více
11. 11. 2017 0

Veteráni moderní doby

Číst více
09. 11. 2017 0

Veteráni moderní doby

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 04 ledna, 2017 - 13:23

Pěkné. Co se týče studentů, tak si myslím, že jich je mnohem více typů.. Stálo by za samotný článek.. nebo co se dá všechno v buse zaslechnout atd.. :)

| 25
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 05 ledna, 2017 - 17:06

zase dalsi clanek o hovne, tleskam

| 51
BD
BD - 05 ledna, 2017 - 17:27

kámo, ty si chytrej jak moje senilní babička. když je tady mega dobrej článek, či rozhovor s někým zajímavým, má podivuhodně malou čtenost. a jak je známo, nabídka je určována poptávkou. kolik dobrých článků tady už zapadlo.. takže jestli chceš kritizovat, možná by bylo dobrý si to vyzkoušet i z druhý strany linie.

| 16
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 05 ledna, 2017 - 17:51

1) Je mi líto tvý senilní babičky. 2) Dobrej článek či rozhovor s někým zajímavým si mile rád vždycky přečtu. Tohle je jen líbivej článek plnej ohranejch stereotypů a vykradenejch vtípků. 3) Když něco vypustíš do éteru (obzvláště článek takovýchto pseudokvalit), měl bys být schopen přijmout kritiku. 4) To, že nepublikuju snad neznamená, že nemám právo se vyjadřovat k tomu, co nám tu servíruješ. Když řeknu, že se mi nelíbí nějaký hudba, musím snad umět na něco hrát? Zajímavá logika. 5) O tom, že nejsem sám, kdo si to myslí, svědčí koneckonců i počet "liků". 6) Znovu tleskám.

| 32
MMu
MMu - 05 ledna, 2017 - 18:47

By the way :D Sám vím že je to článek o hovně :D ale to je jen můj názor autora :D občas je prostě potřeba něco takovýho vypustit , neboť najdou se lidi, kteří si to rádi přečtou a prostě vypnou :D Díky váš Miloušek :D

| 16
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 05 ledna, 2017 - 19:03

Miloušku, chtěl jsem tím jen říct, že si myslím, že máte na víc než toto. Pokud se to ale někomu líbí tak ok, chyba asi na mé straně. Každopádně cením sebereflexi :D

| 21
MMu
MMu - 05 ledna, 2017 - 20:55

A jak už řekla Blanka, myslím si že super článků je tu dost. A celkově dle mého jsme taky jen lidi a věnovat se něčemu velkýmu o zkouškovým, asi jako úplně nestíháme. Za další uvítáme jakej koliv námět na článek, viz výše. A asi za třetí všechny tyhle ptákoviny jsem si vymyslel sám a nikde se neinspiroval :D Miloušek

| 16

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙