Studentův průvodce světem alkoholu- Pivní speciality

26. 04. 2017 0 0 iZUN Art Zpět na Úvod
Úvodní fotka
V dnešním díle studentova průvodce světem alkoholu se podíváme na několik málo pivních rarit a chuťovek.

Zelené Starobrno

Zelené pivo, na zelený čtvrtek

Mnozí z vás jistě okusili. Tradice započatá v roce 2006 pivovarem Starobrno. Samozřejmě je možné ho ochutnat i na den sv. Patrika a to díky Plzeňskému minipivovaru Purkmistr. Zelenou barvu dodává utajovaná bylinná složka. Proč zelená?Zelená je barvou svátku svatého Patrika. Symbolizuje zelený trojlístek, na kterém svatý Patrik údajně vysvětloval princip Nejsvětější Trojice.

Pivo s příchutí vagíny

Pivo pro gurmány, aneb pivo s příchutí vagíny

Ano, čtete dobře, pivo s příchutí vagíny. To je výtvor našich polských sousedů. Pivo nese název Yoni, což v překladu v sanskrtu znamená vagína. Kvasinky pro tuto dobrotu byli získány od krásné brunetky Alexandry Brendlové. Pánové, toto pivo Vám má díky své unikátní přísadě pomoci porozumět ženám, cítit jejich potřeby a touhy. Myslím, že pokus o porozumění nebyl nikdy jednodušší. Bohužel pro odvážné objevitele nových chutí pivo ještě není k dostání a tak si na tuto cestu do ženské mysli pro muže budeme muset počkat.

Svatojánské pivo

Toto speciální pivo rudé barvy můžete ochutnat jen jeden den a jak už název napovídá, je to na sv. Jana, což je 24. června. Toto unikátní pivo má chutnat po jalovci. Jeho receptura je přísně tajena a za jeho vznikem stojí pivovar Heineken.

Novopacké konopné

Novopacké konopné

Hemp Valley Beer, jedná se o spojení čistého švýcarského konopí, pěstovaného na slunných úbočí Alp a brilantní schopnosti Čechů uvařit pivo. Toto pivo by díky svým výtažkům z konopí mělo povzbuzovat libido. Pokud člověk bude dobře pátrat, neměl by být problém se k němu dostat a za nějakých 25 korun si můžete vychutnat třetinku tohoto zajímavého speciálu.  

Autoři: Miloslav Musil Foto: Pixabay,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙