Nebojte se podnikat a postavte se na vlastní nohy!

27. 09. 2011 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Nosíte v hlavě spoustu zaručených nápadů na zbohatnutí, ale nevíte, jak na to? Jak začít? Tak teď máte možnost ukázat, co ve vás je. Společnosti T-mobile a iDnes.cz rozjely projekty, kterými chtějí podpořit začínající podnikatele.

Princip obou soutěží je podobný. Přihlásíte svůj originální podnikatelský záměr a můžete získat jak odborné poradenství, tak i nemalou finanční odměnu. Záleží jen na vás, s jakým nápadem přijdete a jak dokážete využít jeho potenciál.

Podnikání smile

Koncept kampaně iDnes.cz „Tvůj příběh“ má mít nádech internetové „reality show“. Má přivést k podnikání především mladou generaci ve věku 18 – 24 let. Od 5. září vybere každý týden odborná porota 20 postupujících příběhů. Do 10. října bude zveřejněno celkem 100 postupujících semifinalistů. Pak už čtenáři a fanoušci vyberou 50 finalistů, kteří se poperou o odměnu 100 000 Kč. Tu získá každý, kdo doloží splnění stanoveného cíle. Přihlašovat se můžete do 2. října na www.idnes.cz/tvujpribeh.

Na projektech se podílejí známé osobnosti ze světa podnikání a showbussinesu. Záštitu nad T-mobile Rozjezdy převzali Radim Vančura (majitel a zakladatel Student Agency) a Linda Vavříková (spolumajitelka a zakladatelka firmy Allegria – Firma na zážitky). Tváří iDnes.cz Tvůj příběh je 11 známých osobností: Taťána Kuchařová, Lucie Borhyová, Tomáš Sedláček, Matěj Ruppert, Libor Sionko, Michal Brož, Ewa Farna, Martin Černík, kapela Charlie Straight, DJ Ladida a Rostislav Novák.

Použité fotografie:

financnik.info

retroclipart.co

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

09. 04. 2019 0

Dobrey aneb za jídlem trochu jinak

Číst více
29. 03. 2018 0

Point One: Nebojte se udělat první krok!

Číst více
18. 10. 2016 0

Jezepec - „strážce“ pečeného müsli

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙