Oslava 70. narozenin Chucka Norrise

22. 04. 2010 0 0 Out of ČZU Zpět na Úvod
Chuck Norris si jednou chce udělat na Islandě barbicue a hned kvůli tomu přestanou lítat letadla. Nemluví to za vše? Je tomu právě těžko uvěřitelných 70 let co se zrodila osobnost, která navždy změnila svět bojového umění a potažmo celého sportu. Nemluvě o matematice, přírodních vědách a náboženství. Vždyť žádný laureát nobelovy ceny za matematiku nedokázal napočítat do nekonečna.

Ano, řeč je o Chucku Norrisovi, jemuž se zmíněný husarský kousek povedl dokonce dvakrát! A k tomu si přičtěte jeho schopnost dělit nulou! Ani žádnému vítězi Grand Slamu se nikdy nepodařilo to, co Chucku Norrisovi. Porazit v tenise betonovou zeď! A mohli bychom dál pokračovat ve výčtu schopností jimiž nás tato největší osobnost světových dějin dnes a denně udivuje. Namátkou snad jen prásknutí otočnými dveřmi nebo dělání bublin z hovězích steaků.

chuck_001

Studentská léta.cz si proto dovolují vzdát holt mistru Chucku Norrisovi a rozhodli se uspořádat oslavu jeho 70. narozenin! Nejzásadnější narozeninová párty, jakou kdy měla Praha tu čest hostit, se uskuteční 22. dubna 2010 v důstojném prostředí KC Vltavská.  Nebude nouze o kopačky z otočky, hovězí steaky a texaské roztleskávačky. Dress code je jasný: džínové košile bez rukávů, nunčaky, stetsony a kimona. Zkrátka – přijďte oblečení jako Vaše nejoblíbenější hvězda béčkových akčňáků. Čím lepší kostým, tím větší šance na přežití.

 

Neúčast se nedoporučuje! Možná přijde i Bruce Lee…

Facebook event

Youtube pozvánka

Tip iZUNu:

S ISIC kartou vstup do 21:00 zdarma.

TZ

Autoři: Jiří Opletal
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

29. 10. 2018 0

Všechno nejlepší, republiko!

Číst více
02. 05. 2015 0

Pražský Majáles pojedenácté. Kdo si podmanil studentskou scénu?

Číst více
14. 04. 2010 3

Nudná party na C se zvrhla v oslavu studentského života

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙