iZUN vstupuje do pracovního léta. Co ho čeká na podzim?

Úvodní fotka
Další akademický rok tento týden zavřel na ČZU své dveře, a tím končí i šestá sezóna našich novin. iZUN.eu se, tak jako každé léto, ukládá k letnímu spánku, ve kterém bude nabírat síly na další akademické zápolení. Jaký vlastně byl ten ročník 2013/2014 a co nás bude čekat v tom následujícím?

iZUN před začátkem zimního semestru doznal zásadních personálních změn, které pro něj neznamenaly zrovna jednoduchý start do semestru. Naštěstí za těch 5 let fungování na univerzitě iZUN ukázal, že se jen tak nějaké překážky nezalekne. Díky tomu jsme všem nastupujícím „bažantům“ představili náš areál v Průvodci prváka, vydali druhé tištěné číslo s názvem Cesta a vyprodukovali již třetí iZUN kalendář pro rok 2014, který se svým charakterem a pojetím opět posunul o velký kus dopředu.

Během roku nám také neutekly nejdůležitější studentské akce, které jsme pečlivě zaznamenávali. Byli jsme na vítězné Hokejové bitvě, pražském Majálesu, Dni rekordů a především Miss Agro. A třeba právě naše fotky Miss iZUN vyvolaly v mediálním světě velký rozruch, a tak se o nich mluvilo například na portálech extra.cz nebo tn.cz.

Připravili jsme pro vás také řadu akcí, počínaje zimní i letní Burzou skript, a konče hudebním soubojem iZUN Music Challenge nebo suchdolskou Beer ligou.

Rok následující, tedy akademický 2014/2015, bude v mnoha směrech podobný, ale také přelomový. Během šestého roku naší existence jsme sbírali vaše podněty a nápady a přes léto budeme pracovat na tom, abychom již fungující věci vylepšili a přidali jim tu správnou šťávu.

V září opět zachráníme tápající nováčky v Průvodci prváka, vykouzlíme v pořadí třetí papírovou verzi iZUNu a přineseme už tradiční iZUN kalendář 2015, který tentokrát ponese opravdu punc výjimečnosti a exkluzivity, protože v našem hledáčku uvízly opravdu ty nejkrásnější a neúspěšnější dívky z ČZU.

Na začátku semestru vyjdeme s opravdu velkou novinkou.

Tím ale zdaleka nebudeme končit. Inovace chystáme i v našich akcích, které vám opět během obou semestrů budou přinášet radost a potěšení. Funkčních změn dozná také náš web a rovnou k tomu dostane i nový kabátek. A v neposlední řadě na začátku semestru vyjdeme s opravdu velkou novinkou, která nám všem ještě více zpříjemní už tak krásné chvíle na univerzitě.

Ať už máte iZUN v oblibě, nebo je tomu jinak, budeme rádi, pokud se i v následujícím roce budete na náš web vracet a čerpat z něho nové poznatky a informace. Už sedmým rokem se pro vás budeme snažit připravovat plnohodnotný obsah pro vaše potěšení.

Na závěr bych nám všem rád popřál fajn léto, minimum starostí a maximum zábavy. Na začátku října na shledanou!

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 10. 2019 0

Změna je život aneb Na slovíčko se šéfredaktory

Číst více
08. 04. 2019 0

iZUN Music Challenge je tu!

Číst více
13. 03. 2019 0

Jak jsem jel s tátou na dovolenou

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙