ČZU zatřásla Roxy! Jaká byla Oficiální zahajovací party?

03. 10. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Ve středu se, poprvé pod taktovkou iZUN, uskutečnila první party semestru – Oficiální zahajovací party akademického roku 2014/2015 pro doktorandy a studenty ČZU. Akce to byla vskutku velkolepá, a proto Vám přinášíme rychlou reportáž z uplynulého večera.

Samozřejmě především díky Vám všem, kteří jste přišli, se ze včerejšího večera stal večer nezapomenutelný. Je až neuvěřitelné, jak obrovský byl o lísky zájem. Po ohlášení, že kapacita akce byla vyprodána již v předprodeji, se o lístky strhl doslova boj jak na Facebooku, tak v našem stánku před menzou a také přímo na místě v Roxy. O skvělou atmosféru v klubu jste se tedy zasloužili nejvíce Vy sami, ale co by to bylo za party bez pořádného programu?

O správné naladění všech prvních příchozích se postaral DJ Cube, který v půl osmé rozezněl do té doby tiché Roxy. O tři čtvrtě hodinky později, po oficiálním zahájení programu moderátory Kateřinou Valterovou a Janem Hendrychem vystoupila kapela Portless. Klub se začal zaplňovat lidmi, kteří se rychle dostávali do varu díky hudební smršti Kryštofa Michala a ostatních členů kapely. Po hodině skvělé hudby, volání fanoušků o přídavek a poslední odehrané písničce vystřídal na podiu kapelu Portless sám rektor ČZU prof. Ing. Jiří Balík, Csc, dr.h.c.

Po svém proslovu si vysloužil hlasitý potlesk od všech přihlížejících studentů a celým sálem se začalo ozývat sborové skandování ČZU! ČZU! ČZU!. To vtisklo probíhajícímu večeru neuvěřitelnou zemědělskou atmosféru, kterou dokáží vykouzlit prostě jen studenti z České zemědělské univerzity.

Poté si dal program na podiu chvíli pauzu, aby si nadcházející host – hřeb večera - kapela Mandrage, mohla nachystat podium dle svých potřeb. Všichni tak měli chvíli čas na posílení v podobě drinku namíchaného na jednom z klasických Roxy barů nebo na Red Bull baru umístěném kousek od vstupu. Kdo neměl chuť pít, mohl prostě jen poklábosit s kamarády, seznámit se s mnoha novými zajímavými lidmi nebo třeba vyzkoušet Smilebox, který byl přichystám v mezipatře klubu. Ve Smileboxu si každý mohl až do půl dvanácté vytvořit spousty zajímavých fotek. K dispozici bylo množství veselých iZUN proprietek v zemědělském stylu nebo tradiční psací tabulky. Jak jsme předpokládali, o focení byl velký zájem, a tak doufáme, že si každý z vás stihl udělat pěknou fotku na památku (všechny fotky najdete na našem Facebooku).

Třešničkou na dortu celého večera nebyl nikdo jiný než již zmiňovaná kapela Mandrage, která přiběhla na podium ve svých obvyklých černo – červených sakách krátce po půl desáté. Již s prvními zahranými tóny se pod podiem strhlo doslova davové šílenství. Celé Roxy skákalo v rytmu hraných písní a mnozí si se zpěvákem hlasitě zpívali známé texty. Bylo vidět, že i účinkující si koncert užívají a úžasná show, za kterou zaplatili vlastním potem, byla po zásluze odměněna neustávajícím potleskem. I kluci z Mandrage však museli nakonec opustit podium navzdory prosení publika. Tím však večer zdaleka nekončil, právě naopak!

Po rockové hodince nastoupil před jedenáctou hodinou na scénu DJ Nobodylisten, s úplně jiným repertoárem. Lidé s oblibou v R’n’B či hip hopu si přišli na své právě v tuto chvíli. Ostatní měli alespoň prostor na trochu odpočinku a později večer se dočkali více tanečního žánru v podání DJ N‘zyma, a tak si na své přeci jen přišel snad opravdu každý.

Během celého večera také množství našich fotografů dokumentovalo dění v Roxy. Všechny fotky najdete jak na Facebooku, tak na našem webu.

V zákulisí se nám také podařilo uskutečnit video rozhovory s oběma kapelami.

Doufáme, že se Vám večer, kterým jsme jako iZUN měli tu čest Vás provázet, líbil. Nám tedy rozhodně ano a už se těšíme na další společné akce! A co vy, přijdete?

Autoři: Anita Vydrová Foto: Vendula Kovářová, Filip Soukup, Filip Škeřík
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
11. 04. 2019 0

Jarní koncert přinesl krásné skladby v podání Jaroslava Svěceného a vyhlášení sportovců roku ČZU!

Číst více
06. 02. 2019 0

Je na čase hodit se do gala! Galavečer iZUNu se nezadržitelně blíží

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙