Fotoreport z Winepárty. Víno, ženy, zpěv

18. 12. 2010 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Pro ty, kteří neměli to štěstí se zúčastnit středeční Wine párty, máme malou foto-ochutnávku. Pojďme společně ochutnat a zhodnotit jiskru této povedené ochutnávky vín, barvu atmosféry a buket ranní kocovinky.

Stejně jako každý rok, i letos se zimní Wine párty odehrávala v prostorách kruhové haly, která se již od začátku akce rychle naplnila a prázdné židle mizely skoro stejně rychle jako výborné obložené mísy.

Jediná židle nezůstala prázdná. Ještě se musely nosit další.

Oproti minulému roku povolali organizátoři do akce posily a víno bylo možné ochutnávat na dvou frontách (u dvou barů), každý s jiným sortimentem. Každý návštěvník měl k dispozici lísteček, který mu zajišťoval šest ochutnávek plus novinku letošního roku - Slepý košt. Jak již název napovídá, měli jste za úkol podle chuti určit odrůdu vína.

Bar číslo 2 a horda horlivých ochutnavačů.

A tak se koštovalo a povídalo. Atmosféru celého večera velmi oživovala cimbálová kapela v krojích a taneční soubor vířící v rytmu překrásných a skočných moravských melodií. Majitelé šťastných rukou si mohli ověřit svoje štěstíčko v tombole, která provázela první část večera. Výhrou šťastlivců byly dárkově zabalené hodnotné předměty s helikoptérou jako hlavní cenou. Samozřejmě dálkově ovládanou.

Hráč na cimbály mydlící do strun neuvěřitelnou rychlostí

Šťastní výherci tomboly

Hodin pomalu přibývalo, vína ubývalo a zábava s rostoucí hladinkou dobrého vínka nabírala na otáčkách stejně, jako rytmy tanečních diskotékových songů a párů kroužících po parketu.

Parket plný nejlepších tanečníků

Celý fotoreport najdete ZDE.

Odborné zhodnocení

Již na první pohled proti světlu měla akce velmi zajímavou zlatavou barvu. Vůně rozvířené atmosféry uprostřed kruhové haly byla rovněž příjemná a plná ovocné chuti. Po první ochutnávce se mohla zdát suchá až polosuchá, ale po správném odborném poválení na patře získala příjemnou a výraznou chuť dobré nálady a pohodové konverzace.

VK

Autoři: Viktor Kořínek
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více
01. 12. 2017 0

Víno, ženy a zpěv!

Číst více
02. 12. 2016 0

Na zdraví! Festival vína byl famózní!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙