Hurikán zvaný ČZU semlel Roxy - vzali jsme to od podlahy

02. 10. 2015 1 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Dobré ráno! Sláva Vám, kteří jste právě dorazili domů! Čest těm, kteří mají po včerejšku v hlavě malou černou díru a hanba všem, kdo si to včera nechali ujít!

Pecka! Bomba! Nářez!

To jsou Vaše slova definující včerejší oficiální zahajovací párty. Pojďme si zpětně užít večer ještě jednou!

Pár minut po sedmé hodině už se ze vstupu stalo malé mraveniště. Ačkoliv byly vstupenky již před začátkem vyprodané, několik doufajících se dostavilo, aby zkusilo štěstí. 

zp

V osm hodin na pódium vrthli Fast Food Orchestra a rozjeli opravdovou divočinu. Pod pódiem se to od prvních tónů smažilo. Neuvěřitelné taneční kreace, rámus a skvělá atmosféra. Propojení téměř všech hudebních stylů nenechalo nikoho chladným. A tak si na své přišli milovníci reggae, punku, popu, ale i jazzu. 

zp5

Následoval tradiční projev rektora univerzity Ing. Jiřího Balíka, CSc, dr. h. c. doprovázený srdečným studentským skandováním: ČZU! ČZU!

Kdo měl štěstí a vyčkával pod pódiem na příchod následovníků PRODIGY, mohl si před nástupem, již netrpělivě očekávaných Skyline, odnést rozdávané... nebo spíš rozhazované poukázky na Paintball. 

A potom to vypuklo! Skyline doslova rozvířili vlny. První dvě minuty byla v sále tma a nad našimi hlavami proudila zelená vlnovka. Tomu, co přišlo potom, by se dalo říci zvukové orgie a taneční extáze. Neskutečná šou. Není divu, že jsou Skyline označováni za nejživější kapelu. To, co předvedli, předčilo veškerá očekávání. Propuklo davové šílenství, díky němuž se málem nedostali z pódia. Když se loučili se slovy: Jste nejlepší a budete nejlepší!“, dosáhl potlesk sluchového prahu bolesti.

Po odchodu Skyline se zaplnily bary a za malou chvilku noční šou za zvukového doprovodu DJ Poeta pokračovala až do ranních hodin.

Top komentář
03 října, 2015 - 21:43 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Vsude se pise, ze byly vstupenky vyprodane... tak jak je mozny, ze v pul 9 tam v pohode pousteli lidi za 150?

Nyní už je to oficiální - semestr započal! 

Doufáme, že „Zahajovačka“ splnila Vaše očekávání. Děkujeme za skvěle vytvořenou atmosféru a úžasnou párty! Veškeré fotografie naleznete na našem Facebooku. V nejbližší době se můžete těšit také na rozhovor s oběma kapelami. 

Autoři: Tereza Daňková Foto: Vendula Kovářová, Filip Škeřík, Filip Soukup, Jan Rajtr
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 03 října, 2015 - 21:43

Vsude se pise, ze byly vstupenky vyprodane... tak jak je mozny, ze v pul 9 tam v pohode pousteli lidi za 150?

| 59

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙