Movember párty aneb O kníraté slečny nebyla nouze

23. 11. 2016 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Tenhle report je pro ty, co tam nebyli, anebo si to přičiněním alkoholu nepamatují.

Pomalu, ale jistě se blíží osmá hodina, a to včera znamenalo jediné, začátek Movember párty. Proto dopíjíme pivko a vydáváme se na Céčko. Už z dálky je slyšet dunící hudba, před klubem se shlukují první skupinky studentů, u vstupu dostáváme stylovou zkumavku s Jägermeistrem a už útočíme na bar. Dáme první drink, druhý, a pak třetí. Zábava se pomalu rozjíždí, na parketu můžeme vidět první statečné duše, které se nebojí ukázat svoje jedinečné taneční kreace.

Samozřejmě nesmím opomenout krásné, kníraté slečny, kterých se zde našlo dost, a to nás přivádí k soutěži o nejhezčí knír. Této soutěže se zúčastnili čtyři chlapci, a dokonce i jedna sličná slečna se svým třpytivým knírkem. Pravidla soutěže byla jednoduchá, kdo víc vyhecuje dav se svým knírem, vyhrává. Soutěž začala celkem poklidně, účastníci podporovali svoje favority. Po prvním kole začalo oné slečně téct do bot, neboť ji začali válcovat její mužští protivníci, proto se rozhodla vytáhnout své ženské zbraně, prsa. A tak se nám naskytl pohled na plná ňadra v květované podprsence, ale bohužel pro natěšené chlapce, víc už neukázala.

Zbytek pokračoval celkem klidně, tancovalo se a sem tam jste mohli potkat pár v milostném obětí. Brzo nad ránem jsem se rozhodl jít směr moje milovaná postel. A tak jsem odcházel unaven, s pocitem z dobře prožité párty a zase bez peněz. 

 

Autoři: Miloslav Musil Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

02. 12. 2020 0

Škola čar a zemědělství v Suchdolovicích

Číst více
24. 05. 2020 0

Menza zpátky ve hře!

Číst více
02. 03. 2020 7

Koronavirus na ČZU: Proč jsou média informována dříve než my?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙