Čas nabrat nové síly — iZUN jde do letního spánku

Úvodní fotka
Deset měsíců života školního roku 2012/2013 opět proteklo mezi prsty se zvláštní rychlostí, a proto se pomalu i čas letního odpočinku pro iZUN přiblížil. Jako každý rok po dobu bezmála pěti let i tento rok si vaše zemědělské univerzitní noviny dopřejí letního odpočinku, kterým sem tam proloží nějaký zajímavý článek nebo report z festivalu.

Uplynulé dva semestry přinesly v životě univerzity a našich novin spoustu zajímavých a nezapomenutelných okamžiků. Ohlédneme-li se za aktivitami, které nezměrná práce všech dojících pracovníků přinesla, uvidíme například suchdolský Gangnam stylu ČZU a jeho velký ohlas, který dokonce do našeho areálu přilákal Českou televizi a její reportéry.

Spousta věcí měla také přívlastek první. Vydali jsme první tištěné vydání, nafotili první komerční iZUN kalendář s nejkrásnějšími dívkami univerzity nebo se ČZU podařilo poprvé umístit na nejvyšším stupínku pro krále Pražského majálesu. Jako první médium v ČR také iZUN přešel na model otevřené žurnalistiky, větší interakci se čtenářem.

Vznikla i video sekce iZUN TV, jež od října natočila a sestříhala 24 videí, a pomohla tak celkovou sledovanost na našem Youtube kanále dostat přes 280 tisíc zhlédnutí.

iZUN TV

Společně jsme zažili také skvělý festival krásy Miss Agro, podívali se na zoubek místnímu stravování a opět se vrátili do našeho milovaného Klubu C.

Top komentář
16 září, 2013 - 18:37 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Hodně úspěchů v nové sezóně :)

iZUN v létě čeká náročná výzva po odchodu dosavadního šéfredaktora. Poprvé je nepovede někdo, kdo tyto noviny vyšlechtil od plenek. O to víc budeme v létě pracovat, pokusíme se nabrat nový, čerstvý vítr do plachet a od října se vám, na startu šestého roku existence univerzitních novin, pokusíme nabídnout vylepšený zážitek při sledování iZUN.

Tímto bych vám všem rád popřál skvělé léto, minimum starostí a mnoho zážitků, na které budete pak s odstupem času vzpomínat. A v říjnu opět na shledanou!

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 10. 2019 0

Změna je život aneb Na slovíčko se šéfredaktory

Číst více
05. 03. 2018 0

Pojeďte s KTV na letní kurz!

Číst více
12. 02. 2018 0

„Letňák“ začíná a iZUN se mění!

Číst více

Komentáře

Uživatel
ZuzkaH.
ZuzkaH. - 16 září, 2013 - 18:37

Hodně úspěchů v nové sezóně :)

| 50

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙